JAM Titanium – mobilny głośnik o dużej sile

Do rozkręcenia imprezy nie potrzebujemy wysokiej jakości sprzętu muzycznego, za który przyszłoby nam wiele zapłacić. Wszak przecież taki sprzęt i tak nie jest mobilny. Co zrobić, jeśli muzyki wraz z przyjaciółmi chcemy posłuchać gdzieś na uboczu, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej? Dziś nie jest to problem. Wystarczy smartfon z odtwarzaczem MP3 i dobry głośnik mobilny. Pośród tych drugich wyróżniać się powinien JAM Titanium.

Nowy głośnik firmy JAM wyposażono w cztery przetworniki. Dwa z nich są aktywne, dwa kolejne pasywne, co przekłada się na zwiększoną liczbę basów, a więc mocniejszy, ale i czystszy dźwięk.

Z innymi urządzeniami Titanium łączy się za pomocą technologii Bluetooth o zasięgu co najmniej 10 metrów. Jako że w głośnik wbudowano zestaw głośnomówiący, umożliwia nam on odbieranie połączeń bezpośrednio z poziomu głośnika.

Jeśli dodamy do tego fakt, że JAM Titanium ma baterię Li-Ion, która umożliwia pięć godzin grania bez przerwy oraz niewielki rozmiar porównywany do wielkości butelki wody, cena około 250 zł wydaje się być tutaj atrakcyjną.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *