Minecraft także na gogle Samsung Gear VR

Chyba każdemu, kto choć trochę interesuje się światem gier tytułu Minecraft nie trzeba szczególnie przedstawiać. Gra ta cieszy się popularnością pośród wielu graczy na całym świecie. O jej popularności świadczyć mogą także kolejne platformy, na których jest ona dostępna. Teraz nadszedł czas debiutu na kolejnej. Otóż Minecraft dostępny będzie także na gogle Samsung Gear VR. Tym samym wchodzi on w erę wirtualnej rzeczywistości.

Twórcy podkreślają, że w wersji Gear VR Edition gracze do wyboru będą mieli wszystkie najważniejsze opcje, które tak spopularyzowały ten tytuł. Gracz skorzystać będzie mógł przede wszystkim z różnych widoków, zarówno tych klasycznych jak i pierwszoosobowego. Wydaje się więc, że właściciele gogli Samsung Gear VR nie będą mieli wielu powodów do narzekań i szybko zainteresują się Minecraftem.

Wszyscy zainteresowani nową wersją na tę wirtualną platformę gry szukać mogą w sklepie Oculus Store. Co istotne jej cena jest symboliczna, ponieważ Minecraft kosztuje jedynie 6,99 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *