monitory Porsche Design

AOC prezentuje dwa nowe monitory Porsche Design

Firma AOC zaprezentowała dwa stylowe monitory Porsche Design powstałe we współpracy ze Studio F. A. Porsche. Mowa o modelach PDS241 oraz PDS271, które pod względem wizualnym prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Nie dość, że grubość ich obudowy wynosi tutaj 5,2 mm, to bazują one na bezramkowym projekcie i metalowej stopie. To właśnie z niej wychodzą przewody zasilające i sygnałowe.

Specyfikacja techniczna

Wygląd to jedno. Nie można jednak przejść obojętnie obok ich parametrów. Otóż te stylowe monitory Porsche Design to modele o przekątnych 24 oraz 27 cali. Oparto je na matrycach IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli i odświeżaniu 60 Hz.

Wykorzystana tutaj technologia Low Blue Light redukuje ilość potencjalnie niekorzystnego niebieskiego światła. Z kolei Flicker-Free zmniejsza migotanie ekranu. Wszystko dzięki rezygnacji dla sterowania podświetleniem z modułu PWM na rzecz przetwornicy zasilania prądem stałym.

Znamy też ceny tych monitorów. Mniejszy z nich kosztował będzie 949 zł, a większy 1289 zł. Oba do sprzedaży trafią w czerwcu.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *