Bose Hearphones

Bose Hearphones – słuchawki na miarę XXI wieku

Jeśli interesują Was słuchawki, które nie odetną Was od świata zewnętrznego, a tylko od uciążliwego hałasu Bose Hearphones powinny Was zainteresować.

Produkt wygląda naprawdę ciekawie. Przede wszystkim w aspekcie bezpieczeństwa. Wszystko dlatego, że słuchawki Hearphones wzmacniają dźwięki, które chcemy słyszeć i redukują te przez nas niechciane.

Nie jest więc powiedzione, że są to słuchawki przeznaczone dla miłośników dobrej i głośnej muzyki. Raczej nie, a przynajmniej nie tylko. Posłużą jednak na przykład przy prowadzeniu rozmowy w zatłoczonych i głośnych miejscach. Z tym produktem rozmowa przez telefon nawet w barze czy na koncercie nie będzie problemem.

Sama technologia słuchawek Bose Hearphones jest dosyć prosta. Otóż ich sercem jest układ mikrofonów kierunkowych wyłapujących dźwięki z otoczenia. Następnie użytkownik przy wykorzystaniu aplikacji wybiera, które dźwięki mają być wzmocnione czy zredukowane.

Zainteresowani tym produktem poczekać na niego muszą do następnego roku. Niestety nie wiemy, w jakiej pojawią się one cenie.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *