Ceny iPhone'ów przekroczą 1000 dolarów

Ceny iPhone’ów przekroczą 1000 dolarów?

Smartfony od Apple nie należą do najtańszych i oczywiste jest, że dla wielu ich ceny są za wysokie. Mimo wszystko w tym roku mogą one być jeszcze wyższe. Niewykluczone bowiem, że niebawem ceny iPhone’ów przekroczą 1000 dolarów.

Trzy modele

Zacząć należy tutaj od tego, że nie będzie to dotyczyć każdego z trzech smartfonów od Apple, które najprawdopodobniej pojawią się w tym roku na rynku. Dwa z nich będą kolejnymi wersjami iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus. Najkosztowniejszy ma być jednak model trzeci.

Za co więc zapłacimy tak wiele? Najprawdopodobniej będziemy mieli tu do czynienia z drobną korektą stylistyki, w tym zmniejszeniem ramek wokół ekranu i jednocześnie zmianą położenia czytnika linii papilarnych. Sam wyświetlacz powinien natomiast być ekranem OLED o przekątnej 5,8 cala.

Poza tym ma on oferować pojemniejszą baterię i bezprzewodowe ładowanie. To jednak znajdziemy także w zwykłych iPhone’ach 8. Na potwierdzenie faktu, czy rzeczywiście ceny iPhone’ów przekroczą 1000 dolarów, musimy jeszcze poczekać, aczkolwiek można się tego spodziewać.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *