Ceny iPhone'ów przekroczą 1000 dolarów

Ceny iPhone’ów przekroczą 1000 dolarów?

Smartfony od Apple nie należą do najtańszych i oczywiste jest, że dla wielu ich ceny są za wysokie. Mimo wszystko w tym roku mogą one być jeszcze wyższe. Niewykluczone bowiem, że niebawem ceny iPhone’ów przekroczą 1000 dolarów.

Trzy modele

Zacząć należy tutaj od tego, że nie będzie to dotyczyć każdego z trzech smartfonów od Apple, które najprawdopodobniej pojawią się w tym roku na rynku. Dwa z nich będą kolejnymi wersjami iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus. Najkosztowniejszy ma być jednak model trzeci.

Za co więc zapłacimy tak wiele? Najprawdopodobniej będziemy mieli tu do czynienia z drobną korektą stylistyki, w tym zmniejszeniem ramek wokół ekranu i jednocześnie zmianą położenia czytnika linii papilarnych. Sam wyświetlacz powinien natomiast być ekranem OLED o przekątnej 5,8 cala.

Poza tym ma on oferować pojemniejszą baterię i bezprzewodowe ładowanie. To jednak znajdziemy także w zwykłych iPhone’ach 8. Na potwierdzenie faktu, czy rzeczywiście ceny iPhone’ów przekroczą 1000 dolarów, musimy jeszcze poczekać, aczkolwiek można się tego spodziewać.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *