Duże zainteresowanie smartfonami iPhone 7 i iPhone 7 Plus

Firma Apple informuje, że jej nowe smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus cieszą się sporym zainteresowaniem w przedsprzedaży, przez co może być problem z ich dostępnością.

Przypomnijmy, że do przedsprzedaży iPhone 7 i iPhone 7 Plus trafiły jedynie do 28 państw, a ich sprzedaż detaliczna ma rozpocząć się jutro. Mimo wszystko wydaje się, że może być z tym spory problem. Jest na nie tak wielki popyt, że zapasy zostały już wyczerpane.

Dotyczy to przede wszystkim iPhone‚a 7 Plus oraz iPhone‚a 7 Jet Black. Dlatego też te modele do stacjonarnych sklepów Apple i autoryzowanych partnerów amerykańskiego giganta nie trafią. Liczyć będziemy mogli natomiast na iPhone‚a 7 w pozostałych czterech kolorach, choć w Polsce iPhone 7 i iPhone 7 Plus dostępne będą dopiero 23 września.

Jeśli mimo wszystko interesują was nieodstępne obecnie modele, to możecie złożyć na nie zamówienie za pośrednictwem strony internetowej. Na iPhone‚a 7 Jet Black poczekać będzie trzeba od 3 do 5 tygodni, a iPhone‚a 7 Plus do listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *