smartfony z serii Moto C

Nowe smartfony z serii Moto C od Lenovo

Lenovo poinformowało właśnie, że do swojej oferty wprowadza dwa nowe smartfony z serii Moto C. Mowa o modelach Moto C i Moto C Plus, które rzecz jasna nie mają wielu różnic. Co je charakteryzuje?

Moto C

W Moto C znajdziemy 5-calowy ekran FWVGA o rozdzielczości 854 × 480 pikseli oraz czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737M o taktowaniu 1,1 GHz. Ten wspomagany ma być przez 1 GB pamięci RAM. Ponadto otrzymujemy tu 8 GB lub 16 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 2350 mAh. Jego kamera główna wyposażona będzie w matrycę 5 MPix z lampą LED i możliwością nagrywania wideo 720p. Kamerka przednia to z kolei zaledwie 2 MPix. Jego systemem operacyjnym będzie Android 7.0 Nougat.

Moto C Plus

Drugi smartfon to natomiast 5-calowy wyświetlacz 720p oraz procesor MediaTek MT6737 z zegarem 1,3 GHz. Ponadto znajdziemy tu 1 GB lub 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci na dane. Główny aparat ma mieć w nim 8 MPix, ale przednia ma jedynie 2 MPix. Warto zauważyć, że Moto C Plus ma znacznie pojemniejszą baterię 4000 mAh. Jego systemem jest Android w wersji 7.0.

Wiemy też, ile nowe smartfony z serii Moto C będą nas kosztować. Za Moto C w wersji 1GB/8GB z obsługą 3G zapłacimy 89 euro. Wariant z 4G będzie o 10 euro droższy. Przy Moto C Plus poznaliśmy na razie tylko cenę w wariancie z 1 GB pamięci RAM. Ten model wyceniono na 119 euro. Oba telefony na rynku zadebiutować powinny wkrótce.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *