Dziś start T-Mobile Warsaw Games Week 2016

Od dziś do niedzieli Warszawa będzie stolicą polskiej rozrywki. To właśnie tu od 13 do 16 października odbędzie się druga edycja targów T-Mobile Warsaw Games Week 2016. W tym roku największą uwagę zwrócić trzeba na czwórkę wystawców, a są nimi Cenega, Xbox, PlayStation i Ubisoft.

Przede wszystkim zauważmy, że jeszcze przed premierą uczestnicy targów będą mogli zagrać w gry takie jak Tekken 7, Horizon: Zero Dawn, For Honor, South Park: The Fractured But Whole, Resident Evil 7, Gran Tursmo Sport, Sniper: Ghost Warrior 3, Final Fantasy XV, Dawn of War III, Sniper Elite 4, Dead Rising 4 i Call of Duty: Infinite Warfare.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ do dyspozycji gości targów będzie też konsola PlayStation 4 Pro oraz gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Jakby tego było mało T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to także turnieje eSportowe, spotkania z gości specjalnymi, konkursy z nagrodami oraz prezentacje gier. Miłośnicy rozrywki w takim wydaniu nudzić się więc na pewno nie będą. Dodajmy jeszcze, że dzienne bilety kosztują 35 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *