Dziś start T-Mobile Warsaw Games Week 2016

Od dziś do niedzieli Warszawa będzie stolicą polskiej rozrywki. To właśnie tu od 13 do 16 października odbędzie się druga edycja targów T-Mobile Warsaw Games Week 2016. W tym roku największą uwagę zwrócić trzeba na czwórkę wystawców, a są nimi Cenega, Xbox, PlayStation i Ubisoft.

Przede wszystkim zauważmy, że jeszcze przed premierą uczestnicy targów będą mogli zagrać w gry takie jak Tekken 7, Horizon: Zero Dawn, For Honor, South Park: The Fractured But Whole, Resident Evil 7, Gran Tursmo Sport, Sniper: Ghost Warrior 3, Final Fantasy XV, Dawn of War III, Sniper Elite 4, Dead Rising 4 i Call of Duty: Infinite Warfare.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ do dyspozycji gości targów będzie też konsola PlayStation 4 Pro oraz gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Jakby tego było mało T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to także turnieje eSportowe, spotkania z gości specjalnymi, konkursy z nagrodami oraz prezentacje gier. Miłośnicy rozrywki w takim wydaniu nudzić się więc na pewno nie będą. Dodajmy jeszcze, że dzienne bilety kosztują 35 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *