EA Access zwiększa liczbę pozycji

Miłośnicy gier sportowych, którzy mają wykupiony dostęp do EA Access, nie mogą narzekać. Od pewnego czasu abonenci programu mogą liczyć na coraz więcej pozycji, a więc nie dziwią słowa pochwały w kierunku jego twórców. Z pewnością w najbliższych dniach te nie ustaną, bo do tej listy po dodanych niedawno grach FIFA 16 oraz Rory McIlroy PGA Tour za chwilę dołączy kolejny tytuł. Jest nim NBA Live 16, który pojawi się 25 maja.

Z pewnością gra będzie cieszyła się wielką popularnością. Tym bardziej że za Oceanem rozgrywki najlepszej koszykarskiej ligi świata wkraczają już w decydującą fazę posezonową. Za chwilę będziemy mieli finały konferencji, a potem już tylko wielki finał. Każdy, kto ceni sobie basketball, może rozegrać go według własnego scenariusza. W waszej rozgrywce tytuł zdobyć może każda drużyna. Choćby Los Angeles Lakers, którzy obecny sezon mieli bardzo słaby i nie awansowali nawet do fazy play-off …, a może Marcin Gortat i jego Washington Wizards? Czy sprostacie zadaniu i pierwszy Polak będzie cieszył się ze złotego pierścienia?

Tym samym katalog Vault, który kosztuje 14,99 złotych miesięcznie, liczy sobie już ponad 20 pozycji. Przypomnijmy, że abonenci programu EA Access mają możliwość sprawdzania gier przed premierą i otrzymują 10% zniżki na wszystkie cyfrowe produkty EA na Xbox One.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *