prezent świąteczny dla syna

Elektroniczny prezent świąteczny dla syna, chłopaka lub brata

Dziś coś specjalnie dla tych, którzy nie kupili jeszcze świątecznego prezentu dla męskiego osobnika swojej rodziny młodszego pokolenia. Głęboko wierzymy, że w naszym zestawieniu znajdziesz coś, co spełni Twoje wymagania. Na jaki więc prezent świąteczny dla syna, brata czy chłopaka postawić?

Smartwatch

Dobrym wyborem może być smartwatch. Zwłaszcza jeśli mężczyzna czy chłopiec, któremu szukasz prezentu jest aktywny fizycznie. Obecnie oferta smartwachy jest bardzo szeroka, a więc znalezienie produktu spełniającego nie tylko wymagania obdarowywanego, ale również i biorąc pod uwagę Wasze finanse, nie powinno być zadaniem trudnym. Warto rzecz jasna skontaktować się przed takim zakupem ze sprzedawcą w celu omówienia dostępnych w danym modelu funkcji.

Smartband

Okrojoną wersją smartwatcha jest smartband, a więc nic innego jak opaska na nadgarstek, która będzie strzałem w dziesiątkę dla mężczyzn aktywnych. Nowoczesne smartbandy jednak nie tylko potrafią zliczać kroki czy kalorie. Poza tym mogą budzić do pracy czy szkoły, a nawet zdają się wiedzieć który moment snu jest najlepszy na pobudkę.

prezent świąteczny dla syna

Powerbank

W dobie XXI wieku, kiedy niemal każdy posiada urządzenie mobilne w formie tabletu, smartfona czy nawet e-booka dodatkowe źródło energii może być bezcenne. Doskonałym wyborem będzie więc powerbank, który uratuje użytkownika od odcięcia od świata przy rozładowanym telefonie czy innym urządzeniu mobilnym.

Kamera 360

Dobrym pomysłem na prezent świąteczny dla syna zdaje się być również kamera 360 rejestrująca obraz sferyczny. To już jednak wydatek dość duży przekraczający lub co najmniej zbliżający się do 1000 złotych. Młodsze pokolenie mężczyzn zainteresowanych reżyserią w każdej możliwej wersji na pewno taki produkt jednak ucieszy.

Dron

Dobry dron z kamerą GoPro kosztuje kilka tysięcy złotych. Patrząc jednak na to, że regulacje prawne dotyczące dronów będą coraz bardziej restrykcyjne i konieczne będzie posiadanie wszelkich licencji, nie musi to być wcale idealny pomysł na prezent. Być może na początku lepszym wyborem będzie mini dron, który może stanowić swego rodzaju dobrą lekcję pilotażu. Dzięki temu chłopak odpowie sobie na pytanie, czy rzeczywiście jest to dziedzina, w której nadal chciałby się on rozwijać.

Okulary VR

Wielu chłopców zadowolonych powinno być też z okularów wirtualnej rzeczywistości, które często kosztują naprawdę sporo, choć wcale nie muszą. Są bowiem na rynku okulary zgodne z pracą konkretnych smartfonów, jak na przykład telefonów firmy Samsung. Wówczas ciekawe okulary VR nabyć można już do 500 złotych. Dla mniej zamożnych pozostaje kartonowy Cardboard, choć niekiedy taki prezent może rozczarować.

prezent świąteczny dla syna

Gry

Mężczyzna w każdym wieku ma w sobie coś z dziecka, a skoro tak nawet dla chłopaka jego ulubiona gra komputerowa powinna być prezentem, który w pełni przypadnie mu do gustu. W tym miejscu przestrzegamy Was jednak, abyście dobrze sprawdzili platformę, z której korzysta Wasz syn, chłopak czy brat. Gra na komputer, podczas kiedy korzysta on z konsoli PlayStation czy Xbox będzie przysłowiowym strzałem w kolano.

Nie da się w związku z tym ukryć, że kupując prezent świąteczny dla syna, chłopaka lub brata nie powinno być z tym większego problemu. Możliwości, jakie daje nam dziś rynek są naprawdę olbrzymie, co nas z punktu widzenia powinno tylko i wyłącznie cieszyć. Między innymi też dlatego, że produkty w każdej kategorii są bardzo różnorodne pod względem cenowym, dzięki czemu każdy szukający prezentu powinien znaleźć coś, co znajdzie się w jego widełkach finansowych.

To tyle, jeśli chodzi o młodszych mężczyzn i dzieci. Już niebawem odniesiemy się natomiast do starszych mężczyzn, skupiając się na mężu czy ojcu. Czy w ich przypadku zakup prezentu, który ma coś w sobie z elektroniki będzie równie prosty, czy może jest to zadanie znacznie trudniejsze? Jeśli jeszcze nie dokonaliście takiego zakupu, radzimy się z tym wstrzymać. Nasze propozycje mogą zmienić Wasz punkt widzenia i być może w jakiś sposób przy takich zakupach Was zainspirują.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *