gadżety elektroniczne na Prima Aprilis

Gadżety elektroniczne na Prima Aprilis

1 kwietnia, a więc dzień żartów określany jako Prima Aprilis zbliża się wielkimi krokami. Skoro tak warto zastanowić się nad tym, jak zażartować z kogoś z rodziny czy przyjaciół. Pomóc Wam w tym również mogą wszelkie gadżety. Jakie w związku z tym gadżety elektroniczne na Prima Aprilis mogą Wam się przydać? Postanowiliśmy nieco poszperać i kilku z nich przyjrzeć się nieco bliżej.

Szalony kalkulator

Jeśli szukasz czegoś zabawnego, a zarazem praktycznego, na pewno szalony kalkulator sprawdzi się w stu procentach. Tak oto rozwiązanie z jego pomocą nawet najprostszych równań dla niewtajemniczonych może być ogromnym problemem. Każde działanie i naciśnięcie przycisku równania będzie skutkowało nie tyle jego wynikiem, ile komendą, której osoba się nim posługująca w ogóle się nie spodziewa.

gadżety elektroniczne na Prima Aprilis

Nie jest jednak powiedziane, że do wykonywania zwykłych obliczeń ten szalony kalkulator się nie nadaje. Nic z tych rzeczy. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a posłuży on również na lekcjach matematyki.

Przycisk obrażacz

Ten gadżet to coś dla tych, którzy mają kogoś dość, a nie umieją mu tego powiedzieć wprost lub ten ktoś nie daje im dojść do słowa. Jeżeli znacie kogoś, kto jest zbyt uprzejmy i nie potrafi poradzić sobie ze zbyt gadatliwymi gośćmi, ten gadżet na pewno mu się spodoba.

Zwierzaki powtarzaki

Zwierzaki powtarzaki to dobry gadżet zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych, na przykład sąsiada, którego chcesz zdegenerować. Być może w to nie uwierzycie, ale te niepozorne zwierzaki potrafią zapamiętać wszystko od słów po wszelkie dźwięki, jak na przykład chrapanie. Wiecie już, jak je wykorzystać?

Kaszląca popielniczka

Czy to dobry gadżet na Prima Aprilis? Według nas tak i to nie tylko dlatego, że po odłożeniu do niej papierosa zacznie się ona krztusić jak wieloletni palacz. To może powodować śmiech i być zabawne, ale jednocześnie dać powód do refleksji. Kto wie, być może dzięki niej ktoś z Waszych bliskich skończy z tym nałogiem?

gadżety elektroniczne na Prima Aprilis
Ciekawi jesteśmy, jak Wy przygotowujecie się do dnia żartów. Przy okazji, jakie są Wasze ulubione gadżety elektroniczne na Prima Aprilis?

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *