HTC 10 Lifestyle a HTC 10

Wczoraj swoją premierę miał smartfon HTC 10. Okazuje się, że producent postanowił wyprodukować dwa warianty tego smartfona. Poza modelem standardowym mamy także wersję nieco bardziej odchudzoną – HTC 10 Lifestyle. Jakie różnice znajdziemy w tych dwóch telefonach?

Jeśli pod uwagę mielibyśmy wziąć tylko i wyłącznie wygląd stylistyczny to obie wersje flagowca od HTC są niemal identyczne. Pewne zmiany zaszły jednak w jego wnętrzu. HTC 10 Lifestyle napędzany będzie bowiem 8-rdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 652, w którym znajdziemy 3GB pamięci RAM. Dla porównania w zwykłym modelu znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 820 i o 1GB pamięci więcej. Poza tym uboższa wersja nowego smartfona będzie występowała w jednej wersji z 32 GB przestrzeni na dane, a nie 32/64 GB jak jest to w HTC 10.

Ostatnia zmiana dotyczy modemu LTE, który w HTC 10 Lifestyle będzie wolniejszy (do 300 Mb/s zamiast 450 Mb/s). Mimo wszystko i tak wygląda na to, że w dalszym ciągu jest to smartfon, któremu warto jest się nieco bliżej przyjrzeć. Trzeba zauważyć, że niewiele ustępuje swojej bogatszej wersji.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *