Watch 2

Huawei prezentuje zegarki Watch 2

Huawei Watch to bez wątpienia jeden z najlepszych smartwatchy z systemem operacyjnym Android Wear. Model ten właśnie doczekał się drugiej odsłony. Zaprezentowano bowiem zegarki Huawei Watch 2. Poza wersją klasyczną dostępny będzie również model sportowy. To jednak nie wszystko, bo wskutek współpracy nawiązanej z marką Porsche na rynku pojawi się również wariant Porsche Design.

Specyfikacja

Zegarki Watch 2 oferują nam z 1,2-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 390 × 390 pikseli ze szkłem Gorilla Glass oraz procesor Snapdragon 2100 wspierany przez 768 MB pamięci RAM. Jego pamięć wewnętrzna to natomiast 4 GB. Zapłacić za niego będzie trzeba około 330 euro.

Oba modele posiadają certyfikaty IP68 odnoszące się do pyło– i wodoodporności. Poza tym wyposażono je również w GPS i pulsometr. Dostępny będzie również model z LTE. Ten obsługuje VoLTE, posiada 2 mikrofony z redukcją szumów i dwie anteny. W pewnym stopniu może on więc z powodzeniem zastąpić nam telefon.

Zauważyć trzeba również, że standardowa wersja została wyposażona w obudowę plastikową. W klasycznej jest ona natomiast wykonana ze stali nierdzewnej.

[WPIS SPONSOROWANY]

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *