Hybrydowy laptop HP Spectre x2

Hybrydowy laptop HP Spectre x2 z ekranem 3K

Niebawem w ofercie HP pojawi się nowy hybrydowy laptop HP Spectre x2, który wyposażony będzie w ekran 3K. Co poza nim będzie go charakteryzować?

Procesor Intel Core siódmej generacji

Zacząć trzeba od tego, że nowy laptop wyposażony będzie w układ Intel Core siódmej generacji, a także 8 GB pamięci RAM i SSD o pojemności 320 GB. Warto mimo wszystko zauważyć, że w sprzedaży pojawi się kilka wariantów. Różnić mają się one od siebie modelami procesorów.

Ponadto znajdziemy tu dotykowy ekran z matrycą IPS o przekątnej 12,3 cala oraz rozdzielczości 3000 × 2000 pikseli. Dostępny będzie on z rysikiem i ekranem z certyfikatem Windows Ink. Jego obudowa wykonana jest z aluminium. Podstawka ma z kolei kolor miedziany.

Aparat 13 MPix

Za jego możliwości fotograficzne odpowiadać ma 13-megapikselowy aparat główny, a także 5 MPix, szerokokątny aparat WDR z przodu.

Warto zauważyć, że jego akumulator wystarczać ma nawet na 8 godzin pracy. Co istotne połowę poziomu naładowania baterii osiągnąć mamy po 30 minutach jej ładowania.

Znajdziemy tu również dwa porty USB 3.1 typu C pierwszej generacji o przepustowości do 5 Gb/s czy wyjście obrazu DisplayPort. W każdym zestawie znajdzie się również przelotka do USB typu A.

Najtańszy hybrydowy laptop HP Spectre x2 kosztować ma 999 dolarów. Do sprzedaży trafią one w przyszłym miesiącu.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *