Inteligentna opaska do prania

Inteligentne opaski to dziś norma. Opisywaliśmy już wam opaski fitness i te odpowiadające za redukcję stresu. Czas na kolejny super gadżet”. Tym razem mamy coś specjalnie dla gospodyń domowych. Mowa o inteligentnej opasce do prania. Czy taki produkt może się przyjąć, czy właśnie przekroczyliśmy granicę absurdu?

Za inteligentną opaską stoi OMO. Ten sam holding, który produkuje dobrze większości z nas znany proszek do prania. Przyjrzyjmy się zatem temu gadżetowi nieco bliżej.

Otóż inteligenta opaska o nazwie Peggy została wyposażona w czujniki służące pomiarowi temperatury, nasłonecznienia i wilgotności. Jest ona w stanie śledzić temperaturę na zewnątrz i wysyłać powiadomienia na smartfona, kiedy nasze pranie wyschnie lub też zbliża się deszcz. Cały system oparty będzie na działaniu sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

Aby zachęcić klientów do skorzystania ze swojego produktu, australijski koncern środków czystości postawił także na specjalną aplikację mobilną, która ma między innymi sprawdzić stan pogody i zaproponować nam najlepszą porę na wywieszenie prania.

Produkt jest jak na razie w fazie testów. Obecnie testować mogą go na Antypodach.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *