Jesienią premiera Civilization VI

Miłośnikom strategii i tworzenia wszystkiego od podstaw, na pewno tytułu Civilization szczególnie przedstawiać nie trzeba. Grę tę znają tak młodsi jak i starsi wielbiciele tego typu rozgrywki. Tym samym z pewnością ucieszy ich fakt, że przygotowywana jest właśnie kolejna odsłona tej serii. Civilization VI na rynku ma się pojawić jesienią.

O tym, jak wielką popularnością pośród graczy cieszy się Civilization najlepiej świadczy fakt, że jak dotąd poprzednie odsłony rozeszły się w licznie ponad 33 milionów egzemplarzy. Możemy mieć pewność, że jesienią liczba to wzrośnie o kilka kolejnych.

Za Civilization VI odpowiada studio Firaxis Games, które tworzy ją wraz z firmą 2K Games. Twórcy zapowiadają, że będzie to tytuł pozostający wierny podstawom, a jednocześnie wprowadzający sporo nowości. Gracze będą mogli liczyć między innymi na ciekawe mechanizmy rozwoju kulturowego, nietypowy sposób interakcji ze światem czy zaawansowany rozwój imperium. Dokładniejsze podzielenie świata na pola ma pozwolić na lepsze wykorzystanie terenu. Ważną rolę obok silnej i nowoczesnej armii odgrywać ma także dyplomacja.

Jak to widzicie? My nie możemy się już doczekać.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *