aktualizacja Windows 10

Jesienna aktualizacja Windows 10

Już we wrześniu do przeszło pół miliarda urządzeń z systemem Microsoftu trafić będzie mogła aktualizacja Fall Creators Update. Jakie zmiany wprowadzi więc jesienna aktualizacja Windows 10?

Nowy wygląd

W pierwszej kolejności odnieść się trzeba do nowego wyglądu. Fluent Design, bo tak się on teraz będzie nazywał, otrzyma bardziej ujednolicone na wszystkich urządzeniach wzornictwo. Wszystko po to, aby nowy wygląd przygotować jak najlepiej do gogli rzeczywistości mieszanej i tym podobnego sprzętu. Warto jednak zauważyć, że zmiany te wdrażane będą stopniowo.

Dodatkowe funkcje

Jesienna aktualizacja Windows 10 to także nowe funkcje. Mowa tu między innymi o widoczności plików OneDrive z poziomu systemowego eksploratora czy programie Story Remix. To z kolei nowa przeglądarka zdjęć i filmów, która ma zarazem wbudowane narzędzie do edycji takich materiałów. Możliwe będzie rozpoznawanie twarzy, zaawansowane filtrowanie czy też współdzielenie galerii oraz tworzenie multimedialnych opowieści.

Ciekawą nowością wydaje się również uniwersalny schowek pozwalający na wymianę treści pomiędzy komputerami a smartfonami czy tabletami.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *