Już wkrótce premiera Sociable Soccer

Wczoraj informowaliśmy o tym, że na rynku pojawiła się gra UEFA Euro 2016, która jest rzecz jasna odpowiedzią na rozpoczynające się już za niespełna dwa miesiące mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Nie da się ukryć, że produkt firmy KONAMI, który zresztą będzie dodatkiem do PES 2016 pośród graczy się przyjmie. Dziś mamy wam newsa dotyczącego kolejnej gry stricte piłkarskiej. Zacznijmy jednak od początku.

Czy ktoś z was pamięta jeszcze Sensible Soccer? Z pewnością ci młodzi już nie, ale tym starszym nadal kręci się łezka w oku, kiedy słyszą ten tytuł. Dla wszystkich miłośników Sensible Soccer mamy dobrą wiadomość. Otóż już niebawem zostanie zaprezentowana gra, która będzie kontynuacją tego tytułu i ma ona w dużej mierze nawiązywać do oryginału.

Co warte podkreślenia za tytuł Sociable Soccer, bo tak będzie się ta gra nazywać odpowiada Jon Hare, a więc nikt inny jak twórca Sensible Soccer. Zaznaczmy, że w wątku tym znalazło się także miejsce dla Polski. Sociable Soccer ma zostać bowiem zaprezentowane na tegorocznym konkursie Pixel Heaven, który odbędzie się w dniach 3 – 5 czerwca w Warszawie.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *