Koncern HTC

Koncern HTC rezygnuje z konferencji na targach MWC 2017

Jedni producenci na targi w Barcelonie czekają z utęsknieniem. Inni z kolei zaznaczają, że się na nich nie pojawią, a jeśli nawet to odegrają tam niewielką rolę. Na pewno na targach MWC 2017 do takich zalicza się również koncern HTC. Tajwańskie przedsiębiorstwo poinformowało, że w stolicy Katalonii nie zorganizuje żadnej konferencji.

Nie trudno oczywiście z takiej decyzji wyciągnąć wniosków. Wszystko wskazuje więc na to, że w Barcelonie nie zobaczymy żadnego nowego smartfona tego producenta, bo zwyczajnie te nie są jeszcze gotowe. Przypomnijmy też, że w tym roku koncern HTC zaprezentował już dwa smartfony HTC U Play i HTC U Ultra. Skoro na ten rok kalendarzowy zaplanowano na siedem nowych modeli, na nowości na razie musimy poczekać.

Oczywiście poza smartfonami HTC mogłoby zaprezentować jeszcze inne urządzenia, a więc choćby tablety czy mniejsze gadżety mobilne. Nie jest jednak tajemnicą, że w tych producent z Tajwanu nie gustuje. Organizacja konferencji jest więc zbędna. Tym samym firma ta dołączy do Samsunga i Xiaomi, choć tych w Barcelonie nie zobaczymy w ogóle.

Nie oznacza to jednak, że HTC nie pojawi się w Barcelonie. Umieści tam swoje stanowisko, prezentując na nim najpopularniejsze swoje telefony.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *