Lenovo Miix 320

Lenovo Miix 320 – laptop i tablet w jednym

Na rynku jest coraz więcej urządzeń będących połączeniem tabletu i laptopa. Kolejnym tego typu produktem jest Lenovo Miix 320. Producent zapewnia, że sprzęt ten jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników w zakresie wszechstronnych urządzeń mobilnych pozwalających na pracę poza biurkiem.

Specyfikacja Lenovo Miix 320

Jeśli weźmiemy pod uwagę specyfikację tego sprzętu, wskazać trzeba na wyświetlacz z ekranem dotykowym o przekątnej 10,1 cali i rozdzielczości Full HD oraz procesor Intel Atom X5, układ graficzny Intel HD, do 4 GB RAM i do 128 GB pamięci masowej eMMC. Urządzenie ma również wbudowane głośniki z technologią Dolby Advanced Audio.

Oczywiście produkt Lenovo oferuje łączność Wi-Fi z opcjonalnym modułem LTE. Znajdziemy tu również pióro cyfrowe z Windows Ink, uwierzytelnianie biometryczne z Windows Hello i porty gwarantujące błyskawiczny transfer danych.

Trzeba zauważyć, że jest to sprzęt rzeczywiście bardzo mobilny. Sam tablet waży bowiem zaledwie 550 g, a stacja dokująca jest jeszcze lżejsza. Całość waży nieco ponad kilogram.

Dodajmy jeszcze, że Miix 320 z klawiaturą i Wi-Fi kosztować nas będzie 269 euro. Za zestaw z klawiaturą i łącznością LTE zapłacimy 399 euro. Do nabycia w kolorach Platinum Silver i Snow White dostępny będzie on od kwietnia.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *