Lenovo Moto E3 Power smartfonem z pojemną baterią

W ubiegłym miesiącu zaprezentowany został smartfon Moto E3. Jak się okazuje, poza nim producent postawił także na model bardziej wydajny, a więc smartfon Moto E3 Power, który wielu użytkowników powinien zainteresować.

Wprawdzie model ten nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, to jednak na azjatyckim rynku już się pojawił. Co w związku z tym możemy w nim znaleźć?

W pierwszej kolejności trzeba tutaj wspomnieć o tym, że będzie miał on pojemniejszą baterię. W porównaniu do modelu klasycznego znajdziemy tu 3500 mAh zamiast 2800 mAh. Poza tym mamy tu dwukrotnie większe pojemności pamięci. Pamięci RAM jest tu 2 GB a wewnętrznej 16 GB. Warto odnieść się także od znajdującego się w nim ekranu. Otóż Moto E3 Power wyposażono w ekran IPS o rozdzielczości 1280 × 720 pikseli.

Jak na razie telefon ten nie trafił do Europy, choć potwierdzenie tego możemy otrzymać już wkrótce, a dokładniej na rozpoczynających się na początku września targach IFA 2016. Wiemy natomiast, ile przyjdzie nam za niego zapłacić. Wyceniono go bowiem na 140 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *