LG ProBeam

LG ProBeam – projektor w zastępstwie telewizora

Takich projektorów na rynku jest niewiele. Południowokoreański koncern pod postacią projektora LG ProBeam stworzył produkt naprawdę ciekawy. Łączy on bowiem w sobie laserowe źródło światła, łączność bezprzewodową i system webOS.

Co najważniejsze projektor ten gwarantuje wystarczająco jasne źródło światła, aby korzystać z niego nawet w ciągu dnia przy wysokim nasłonecznieniu. Wszystko dzięki jego jasności na poziomie 2000 lumenów. Dodatkowo jest tak niewielki, że żadnego problemu nie tworzy też jego przenoszenie. Ważący nieco ponad 2 kilogramy projektor z powodzeniem zastąpić może więc w naszym mieszkaniu telewizor.

Dodajmy też, że oferuje on rozdzielczość Full HD i wyposażony jest w system webOS. Ten odpowiada w nim za szybkość działania i łatwość obsługi.

Niestety nie wiemy na razie, ile za LG ProBeam przyjdzie nam zapłacić. Patrząc na jego wysoką jakość, niewielkie rozmiary oraz technologie łączności bezprzewodowej Bluetooth i Miracast jego cena może być dość wysoka. Być może poznamy ją na najbliższych targach elektroniki użytkowej. Przypomnijmy, że targi CES 2017 ruszają już na początku stycznia.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *