Mi Qicycle – składany rower elektryczny od Xiaomi

Firma Xiaomi przede wszystkim koncentruje się na produkcji smartfonów. Choć co jakiś czas zaskakuje i wypuszcza produkty zupełnie inne. Jednym z nich jest składany rower elektryczny Mi Qicycle.

Mi Qicycle waży 14,5 kg i co najważniejsze można go składać na pół, co na pewno ułatwia jego przewożenie oraz przechowywanie. Rower ten wyposażono także w 3-biegową przerzutkę w piaście od Shimano oraz 250W silnik. Na jednym ładowaniu baterii o pojemności 5800 mAh pozwoli na przejechanie 45 km.

W rowerze tym nie zabrakło też wsparcia dla łączności Bluetooth, dzięki czemu bez problemu połączyć się można z telefonem z dedykowaną aplikacją, która pokazuje status pojazdu, statystyki i nawigację GPS. Pozytywnie ocenić trzeba też wyświetlacz 1,85 cala o rozdzielczości 160 × 128 pikseli pokazujący czas, prędkość, dystans, stan baterii oraz umożliwiający przełączanie pomiędzy trybami „Fitness”, „Power-saving”, „Balanced” i „Extra Power”.

Najprawdopodobniej rower ten będzie dostępny tylko w Chinach, a kosztować ma jedynie 2999 CNY, a więc równowartość 460 dolarów amerykańskich.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *