wyniki sprzedaży Xbox One

Microsoft obniża ceny konsol Xbox One

Wiele wskazuje na to, że za kilkanaście dni na targach E3 zaprezentowana zostanie nowa konsola Xbox One. Wprawdzie Microsoft nie chce potwierdzić tych informacji, ale świadczyć o tym może rynkowe działanie tej firmy. Otóż firma ze swoją siedzibą w Redmond postanowiła obniżyć o 50 dolarów ceny wielu swoich dotychczasowych konsol Xbox One, które znajdują się na rynku. Takie działanie może przygotować nas na nadejście nowej wersji tej platformy.

Dzięki temu obecnie za konsolę Xbox One z dyskiem 500 GB zapłacimy około 299 dolarów, co w przełożeniu na polskie złotówki da nam ok. 1300 złotych. W porównaniu z poprzednią ceną jest to zysk w postaci 200 złotych, co dla potencjalnego klienta na pewno nie jest bez znaczenia.

Tym samym planując zakup konsoli Xbox One, warto się nieco wstrzymać i poczekać aż obniżki dotrą również do Polski. Wydaje się, że zakup w tej chwili konsoli Xbox One refurbished, a więc sprzętu odnowionego, który wrócił od klientów wskutek awarii, mija się z celem. Chyba że i te konsole wzbogacone o kilka tytułów gier zostaną przecenione z odpowiednio 1499 złotych w postaci klasycznej i o 400 zł droższych z sensorem Kinect. W innym przypadku za podobną cenę lepiej jest oczywiście nabyć produkt w 100% nowy.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *