aplikacje dla singla

Najlepsze aplikacje dla singla – co warto mieć w swoim smartfonie?

14 lutego obchodziliśmy Walentynki, dzień później miał miejsce natomiast światowy dzień singla. Jeśli jeszcze wczoraj figurowaliście jako osoba samotna, zgadujemy, że dziś nie jest inaczej. Jeśli tak niebawem może się to zmienić, a pomóc Wam w tym mogą aplikacje dla singla, które zebraliśmy w jednym miejscu. Co warto mieć w swoim telefonie, aby znaleźć drugą połówkę i za rok Walentynki spędzić z kimś, kto jest nam bliski?

Badoo

Nie da się ukryć, że jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie, o czym doskonale świadczy jej popularność. Z Badoo korzysta bowiem ćwierć miliona ludzi, a więc na pewno zarejestrowane są tutaj także osoby, które na świat patrzą podobnie jak Wy, jak i te mające zupełnie inny charakter i poglądy. Jedno jest mimo wszystko pewne. Jeśli chcecie znaleźć partnera z wykorzystaniem do tego narzędzia w sieci, rejestracja na Badoo jest wskazana.

aplikacje dla singla

ZaadoptujFaceta

Nazwa aplikacji jest dość szokująca, ale nie inaczej jest z samą „apką”. ZaadoptujFaceta to nic innego jak aplikacja, gdzie totalitarne rządy sprawują kobiety, a mężczyźni są jak towar na wystawie. Nawet jeśli któraś z kobiet użytkownikowi się spodoba, to w zasadzie nie będzie on mógł zrobić nic bez jej pozwolenia. W praktyce taka aplikacja to chyba jednak nic złego. Wszak w związku i tak rządzą kobiety, mimo iż mężczyźni niechętnie się do tego przyznają.

happn

To aplikacja dla osób, które nie mają odwagi, aby zagadać osobę, która wpadła im w oko niezależnie czy ma to miejsce na ulicy, czy w sklepie. Skorzystaj z happn i miej nadzieję, że obiekt zainteresowania również ma tam konto. Warto spróbować, aby nie żałować. Być może minęliście Waszą wielką miłość i rodzica Waszych dzieci.

Tinder

W zestawieniu nie mogło oczywiście również i zabraknąć tej aplikacji. Jeśli bowiem aplikacje dla singli są dobre i bardzo dobre, to ta jest zdecydowanie najlepsza. Tak przynajmniej twierdzą osoby, które dzięki niej znalazły drugą połówkę i są szczęśliwe. Wam również tego życzymy.

aplikacje dla singla

Hater

Aplikacja Hater nie ma nic wspólnego z romantycznymi komediami, a przynajmniej nie na początku. Korzystając z niej, możesz znaleźć kogoś Ci bliskiego, określając to, jak bardzo nienawidzisz, czy wręcz przeciwnie jak bardzo lubisz określone rzeczy. W bazie masz kilka tysięcy pytań, a więc odpowiedz na jak najwięcej z nich. Bardzo możliwe, że w Twojej okolicy jest osoba, która myśli podobnie. Sęk w tym, że to chyba przeciwieństwa się przyciągają, prawda?

To tyle, jeśli chodzi o aplikacje dla singla. Przedstawiliśmy Wam kilka opcji, choć nie po to, abyście miłości szukali tylko i wyłącznie w telefonach z dostępem do sieci. Nic z tych rzeczy, choć w dobie XXI wieku nie ma w tym nic złego. Partner znaleziony w takich okolicznościach nie jest gorszy. Mamy nadzieję, że przekonacie się o tym osobiście.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *