Najnowsze plany Nintendo

Miłośnikom elektronicznej rozrywki firmy Nintendo nie trzeba specjalnie przedstawiać. Nie da się ukryć, że na tym rynku ten japoński gigant jest obecny od wielu lat i odnajduje się na nim znakomicie. Firma zdradziła właśnie też swoje plany na najbliższą przyszłość. Wiemy już między innymi, kiedy zadebiutuje konsola NX.

Ta na rynku pojawić ma się w marcu przyszłego roku, choć na razie jest owiana tajemnicą. Wiadomo jedynie tylko tyle, że nie bezie to konsola, która zastąpi Wii U czy też 3DS-a, ale coś zupełnie innego. Jak będzie się prezentować, na tę chwilę nie potrafimy powiedzieć.

Także w roku 2017 światło dzienne ma ujrzeć gra The Legend of Zelda, której premiera była już wielokrotnie przesuwana. Wszystko ponoć po to, aby była to produkcja, która nie będzie miała żadnych minusów.

Poza tym Japończycy chwalą się tym, że pierwsza ich aplikacja mobilna o nazwie Mitomo, która dla Polaków niestety nie jest dostępna, trafiła już do ponad 10 milionów użytkowników. Tym samym Nintendo zapowiada wypuszczenie dwóch gier na urządzenia mobilne. Fire Emblem oraz Animal Crossing do pobrania powinny być jesienią.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *