Najnowsze przecieki dotyczące Galaxy S8

Nie jest tajemnicą, że obecny rok dla Samsunga nie jest najlepszy. Nie można też przejść obojętnie wobec tego, że w głównej mierze odpowiada za to wybuchowy Note 7. Nic dziwnego, że Koreańczycy nie zamierzają popełnić kolejnego błędu i zrobią wszystko, aby jak najlepiej przyłożyć się do Samsunga Galaxy S8. Tymczasem dzięki kolejnym przeciekom wiemy już co nieco o ich pamięci.

Najnowsze informacje sugerują, że Galaxy S8 zostanie wyposażony w 6 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Tak więc w porównaniu z Galaxy S7 pamięć RAM byłaby tu mniejsza o 2 GB, ale za to spory wzrost odnotowaliśmy przy pamięci na dane, ponieważ poprzednia wersja w najlepszej konfiguracji umożliwiała nam smartfony z 64 GB pamięci wewnętrznej.

Wprawdzie prezentacja tego modelu spodziewana jest dopiero na luty przyszłego roku i targi MWC 2017, to najprawdopodobniej użytkownicy będą tu mogli skorzystać z optycznego czytnika linii papilarnych, wyświetlacza czułego na nacisk czy skanera tęczówki, a nawet podwójnego aparatu i procesora Snapdragon 835.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *