Nimb – pierścionek bezpieczeństwa

Każda kobieta kocha biżuterię. Nadaje ona im pewności siebie, a poza tym podkreśla klasę i gust. Jak się okazuje teraz może także i zapewnić, a przynajmniej poprawić ich bezpieczeństwo. Takim elementem biżuterii jest pierścionek Nimb.

Pierścień jest naprawdę gustowny. Ma opływowy kształt i złote obramowanie. To jednak nie wygląd jest jego największą zaletą. Wyposażony jest on bowiem w tak zwany panic button. Jak może on poprawić nasze bezpieczeństwo?

Otóż za pomocą przygotowanej dla biżuterii Nimb aplikacji wprowadzamy kontakty, które zostaną powiadomione, kiedy znajdziemy się w niebezpieczeństwie. Wówczas kiedy znajdziemy się w niebezpieczeństwie, wystarczy już tylko szybki ruch kciukiem. W ten sposób wciśniecie alarm i tym samym powiadomicie wszystkie osoby z listy. Co ważne wśród kontaktów znaleźć mogą się także odpowiednie służby porządkowe. Poza tym powiadomienie wysyłane jest też do innych posiadaczek pierścionka, które wchodzą w skład Społeczności Nimb i znajdują się w pobliżu.

Nie ma też obaw związanych z przypadkowym wysłaniem powiadomienia. Chcąc je nadać, przycisk przytrzymać trzeba przez trzy sekundy, po czym powiadomieniem jego wysłania jest lekka wibracja. Oczywiście alarm można też odwołać. W tym celu wystarczy jedynie podać swoje hasło w aplikacji.

Dodajmy, że koszt tej praktycznej biżuterii wynosić ma 149 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *