Nowe powiadomienia w aplikacji Facebooka

Jako że z Facebooka korzysta dziś każdy z nas, z najnowszymi powiadomieniami chcemy być na bieżąco. Nic dziwnego, że wielu użytkowników smartfonów ma ściągniętą jego aplikację mobilną, która korzystającym z tego portalu społecznościowego pozwala nie tylko zaoszczędzić na czasie, ale także na zużyciu danych internetowych. Aplikacja taka pośród użytkowników cieszą się ogromną popularnością i nic dziwnego w tym, że jest na bieżąco aktualizowana. Już wkrótce doczekać się możemy jej kolejnej aktualizacji. Co tym razem przygotowali nam jej twórcy?

Otóż aplikacja Facebooka wysyłać nam będzie nowe powiadomienia. Nieoficjalnie mówi się o tym, że mają one dotyczyć pogody. Baner o tym informujący będzie ukazywał się na samej górze listy. Chcąc uzyskać dokładniejsze informacje, wystarczy na niego kliknąć. Dane mają być pobierane ze strony weather.com.

Aplikacja jest już testowana przez wybranych użytkowników w Wielkiej Brytanii i jeśli się przyjmie, a wszystko na to wskazuje, zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom posiadającym urządzenia mobilne z systemami Google Android oraz Apple iOS.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *