Trzy nowe smartfony od firmy Wileyfox

Brytyjska firma Wileyfox, która niedawno pojawiła się na rynku, jak na razie nie cieszy się wielką popularnością i trudno wyrokować jak potoczą się jej dalsze losy. Kiedy powstawała, jej celem było stworzenie telefonów wysokiej jakości za relatywnie niewielkie pieniądze. Smartfonami mającymi spełniać te warunki są trzy nowe modele z serii Spark.

Klasyczny Spark wyposażony będzie w 5-calowy ekran 720p i czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735 wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Do tego znajdziemy tu 8 GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia przez kartę microSD oraz baterię o pojemności 2200 mAh. Co ciekawe znajdują się w nim dwa aparaty 8 Mpix, a także funkcja dual SIM oraz wsparcie dla LTE.

Spark+ będzie identyczny z tą tylko różnicą, że wyposaży się go w 2GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci na dane. Dodatkowo lepszy będzie miał także aparat główny 16 Mpix. Spark X to z kolei 5,5-calowy ekran oraz pojemniejsza bateria 3000 mAh.

Klasyczna wersja smartfona na rynku pojawi się już 12 lipca i będzie kosztować 119,99 euro. O 30 euro więcej zapłacimy natomiast za model Spark+, który także do sprzedaży trafi w przyszłym miesiącu, a o 50 za smartfona Spark X. Ten z kolei dostępny będzie w sierpniu.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *