nowe zegarki marki Guess

Nowe zegarki marki Guess z systemem Android Wear 2.0

Od kiedy system Android Wear 2.0 pojawił się na rynku, odnotowujemy regularny wzrost inteligentnych zegarków na nim bazujących. Kolejną marką, która stworzy smartwatche oparte o drugą generację tego systemu jest Guess. Nowe zegarki marki Guess na rynku pojawić mają się jesienią w serii o nazwie Connect.

Warianty damskie i męskie

Zauważyć wypada, że pojawią się tu warianty dla kobiet i mężczyzn. Obie wersje będą miały okrągłe tarcze z tą tylko różnicą, że damskie mają 41 mm, a męskie 44 mm średnicy. Ponadto damskie modele dostępne będą w srebrnej, złotej i różowozłotej wersji kolorystycznej. Dla dekoracji ich tarcze wysadzono również kryształami. Nieco inaczej wyglądać będą modele męskie. Te będą bardziej eleganckie i sportowe.

Poza tym zegarki tej serii będą miały wiele różnych pasków, które bez trudu można wymieniać. W połączeniu z różnymi tarczami ma to zagwarantować ponad setkę różnych kombinacji.

Specyfikacja

Od strony technicznej nowe zegarki marki Guess wyposażono w procesor Snapdragon Wear 2100 od Qualcomm. O reszcie ich specyfikacji wiemy natomiast niewiele. Najprawdopodobniej znajdziemy tu 512 lub 768 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci na dane. Nic nie wiadomo też jak na razie o ich cenie.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *