Wiele nowości Lenovo na targach IFA 2016

Do targów IFA 2016 możemy odliczać już dni, bo rozpoczną się one już drugiego dnia września. Nic dziwnego, że wielu producentów zaczyna być coraz bardziej otwartych i o produktach, które zostaną na nich zaprezentowane, wiemy coraz więcej. Z pewnością próżnować nie będzie na nich Lenovo, które chce zaprezentować naprawdę sporo sprzętu.

W pierwszej kolejności odnieść się trzeba do smartwatcha Moto 360 3 generacji, który raczej nie powinien być oceniany słabiej niż poprzednie jego wersje, a te uzyskiwały bardzo wysokie oceny. Na pewno na stoiskach Lenovo nie zabraknie też smartfonów. Wiele wskazuje na to, że może to być nowy telefon z serii Moto, a dokładniej smartfon Moto Mods.

Mówi się też o tablecie oraz laptopie. Szczególnie ten pierwszy może być interesujący, gdyż chińska firma podkreśla, że pośród tych urządzeń mobilnych postawi wyraźny krok w przód i wyprzedzi konkurencję. Czas pokaże czy plany te uda się zrealizować. Na szczęście na weryfikację nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *