Nowy model laptopa Surface Book?

Laptop Surface Book od Microsoft spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony klientów, choć też nie możemy o nim powiedzieć, że jest to komputer idealny. Nie brakowało w nim wszelkich mankamentów. Komputerowy gigant nie zamierza jednak dawać za wygraną i przygotowuje wersję ulepszoną. Jak w związku z tym wyglądać będzie Surface Book 2?

Niewiele zmieni się, jeśli mamy wziąć pod uwagę ekran, a przynajmniej jego przekątną, która tutaj tak jak i w poprzednim modelu będzie wynosiła 13,5 cala. Warte zauważenia jest natomiast to, że nowa wersja laptopa od firmy Microsoft wyświetlać będzie mogła obraz w rozdzielczości Ultra HD lub jak kto woli 4K. Poza tym zmian spodziewać można się też w samym zawiasie, który zostanie zmieniony po to, aby wyeliminować szczelinę pomiędzy ekranem a klawiaturą.

Zmieniony zostać ma także procesor. W starszej wersji do czynienia mieliśmy z procesorem Intel Core z generacji Skylake. Surface Book 2 ma mieć udoskonalony procesor Skylake, a dokładniej model z generacji Kaby. Ma to być korzystne w kwestii zarządzania energią. Problem w tym, że ta generacja procesorów Intel zadebiutuje na rynku dopiero pod koniec roku, a więc najprawdopodobniej także przesunie się premiera samego komputera.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *