smartwatch Huawei

Nowy smartwatch Huawei na targach Mobile World Congress 2017?

Niewykluczone, że na targach MWC 2017, które odbędą się na przełomie lutego i marca w Barcelonie zaprezentowany zostanie nowy smartwatch Huawei. Przypomnijmy bowiem, że pierwszy inteligentny zegarek z systemem Android Wear od tego koncernu zadebiutował dwa lata temu. Jako że w ubiegłym roku nie mieliśmy żadnej propozycji w związku z opóźnieniem premiery Android Wear 2.0, teraz jest to dosyć prawdopodobne.

Jak na razie na rynku nie pojawiło się wiele informacji dotyczących nowego modelu. Na pewno będzie on miał nowy design. Poza tym smartwatch Huawei powinien oferować opcjonalne wsparcie dla łączności komórkowych. Dzięki niemu możliwe będzie bowiem wykonywanie połączeń telefonicznych. Niemal pewne jest również to, że znajdziemy w nim drugą wersję systemu Android Wear.

Poza tym przecieki sugerują, że być może do czynienia będziemy mieć z dwoma zegarkami, choć nie jest to informacja pewna. Nie wiemy też, kiedy dokładnie smartwatch Huawei zostanie zaprezentowany. Jednak skoro targi startują 27 lutego, właśnie w okolicach tej daty możemy spodziewać się jego debiutu.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *