Nowy smartwatch od Samsunga

Poznaliśmy nowego smartwatcha z rodziny Samsunga. Południowokoreański koncern zaprezentował właśnie smartwatcha Gear S3, który dostępny będzie w dwóch wersjach – Frontier oraz Classic.

Pierwsza z wersji jest zalecana osobom bardziej aktywnym, druga natomiast sprawdzi się nawet przy eleganckim ubiorze. Ogólnie rzecz biorąc ich obudowy, nie różnią od siebie znacznie, choć nie tylko tutaj nie znajdziemy wielu różnic. Także i specyfikacja techniczna jest bardzo podobna.

Zacznijmy od tego, że obie wersje mają wodoszczelną obudowę, a ponadto ich tarcze pokryte zostały szkłem Corning Gorilla SR+. Poza tym znajdziemy w nich 1,3-calowy ekran Circular Super AMOLED, dwurdzeniowy procesor 1,0 GHz, 768 MB RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Identyczna jest tu także bateria o pojemności 380 mAh.

Jedyne różnice polegają na tym, że model Samsung Gear S3 Frontier poza Bluetooth 4.2, Wi-Fi b/g/n, NFC, MST, A-GPS/Glonass w modułach łączności oferuje także LTE.

Nie wiemy, kiedy zadebiutują one na rynku, ale najprawdopodobniej pojawią się jeszcze w tym roku. Co ciekawe będą zintegrowane z płatnościami Samsung Pay, które do Polski trafią na początku przyszłego roku. Zapłacić będzie trzeba za nie około 2000 złotych.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *