OnePlus 3 wraca do sprzedaży

Duże zainteresowanie smartfonem OnePlus 3 sprawiło, że jego sprzedaż została wstrzymana. Na szczęście wszystko wróciło już do normy, a telefon ten jest już ponownie dostępny.

Nie oznacza to jednak tego, że kupimy go w polskich sklepach. To akurat jest niemal niemożliwe. Mimo wszystko pozostaje przecież jeszcze strona producenta, z której ponowie możemy je zamawiać.

Producent okazał się być słowny. Wcześniej zapowiadał on bowiem, że ze względu na spore zainteresowanie nie wyrabiał się z potrzebami rynku i wstrzymał sprzedaż do 12 września. Jako że data ta już minęła, rzeczywiście sprzedaż ruszyła. Obecnie na stronie producenta można nabyć wersje Graphite oraz Soft Gold, za które przyjdzie nam zapłacić 1799 złotych.

Na pewno warto przyjrzeć im się bliżej. Jako że jest to smartfon wyposażony m.in. w ekran o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1920 × 1080 px, 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 wspierany przez 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, baterię o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania oraz aparaty 16 MPix i 8 MPix nie bez powodu został on okrzyknięty najlepszym smartfonem do 2000 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *