Pierwsze informacje o Lenovo Moto G4 i G4 Plus

Mimo iż Motorola została przejęta przez Lenovo, to chiński producent nie zamierza rezygnować z Moto G, który pośród użytkowników był bardzo popularny. Po trzech seriach pod szyldem Motoroli tym razem Moto powstanie jako wyrób firmy Lenovo. Premiera tego smartfona ma mieć miejsce w następnym miesiącu. Nic dziwnego, że pojawia się o tym modelu, a właściwie modelach, bo będą to dwa telefony – Moto G4 i G4 Plus, coraz więcej informacji.

Pierwsze wzmianki o parametrach nowych telefonów przekazał na Twitterze Roland Quandt z WinFuture. Co w związku z tym znajdziemy w nowej odsłonie Moto? Przede wszystkim zacząć trzeba od tego, że obie wersje będą miały ekran wielkości 5,5 cala i pamięć 16 GB, którą najprawdopodobniej zwiększyć będzie można poprzez karty microSD. Systemem operacyjnym ma być oczywiście najnowszy Android.

Dodajmy jeszcze, że w słabszej wersji będziemy mieć aparat z matrycą 13 Mpix. W bogatszej natomiast 16 Mpix. Ciekawym dodatkiem będzie czytnik linii papilarnych, który na pewno znajdzie się w droższym modelu, choć możliwe, że pojawi się i w odchudzonej wersji.

Poznaliśmy już też ceny smartfonów, które będą występować w dwóch kolorach – czarnym i białym. Moto G4 kosztować ma 240 euro. Za droższą wersję zapłacimy natomiast o 40 euro więcej.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *