płatności Android Pay

Płatności Android Pay dla klientów Nest Banku

Usługa płatności Android Pay zadebiutowała w Polsce pod koniec ubiegłego roku i szybko zyskuje na popularności. W pierwszej kolejności skorzystać mogli z niej klienci trzech banków, do których zaliczamy Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe oraz Bank Zachodni WBK. Dziś dołącza do nich kolejny podmiot, którym jest Nest Bank. Wszyscy klienci tego banku zainteresowani przypisaniem swojej karty do płatności Android Pay instrukcję na temat tego, jak to zrobić znajdą TUTAJ.

Co dalej?

Na tym oczywiście nie koniec. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że jeszcze w tym miesiącu z tej usługi skorzystać będą mogli klienci mBanku.

Przypomnijmy jeszcze, że do wdrożenia tych płatności niezbędne jest przede wszystkim konto w jednym z powyższych banków z powiązaną do niego kartą debetową lub kredytową. Poza tym musimy posiadać smartfona z systemem Google Android 4.4 lub nowszym, wyposażonego w moduł technologii zbliżeniowej NFC.

Korzystanie z tej technologii jest tak samo proste, jak z karty zbliżeniowej. Przypomnijmy, że bez konieczności wpisywania kodu PIN możliwa jest realizacja transakcji do wartości 50 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *