polskie ceny gier na Nintendo Switch

Nieoficjalne polskie ceny gier na Nintendo Switch

Co wiemy o konsoli Ninteno Switch? Jak na razie na pewno tyle, że wywołuje ona mieszane uczucia. Nie jest tajemnicą, że sam sprzęt prezentuje się naprawdę ciekawie. Jeśli mielibyśmy się do czegoś przyczepić, to z pewnością byłyby to dostępne na ten model konsoli gry. Poza tym nie mniej ważne są również ceny tytułów na ten sprzęt. Jak więc przedstawiają się polskie ceny gier na Nintendo Switch i czy ich lista gier wystarczająco długa?

Dostępne tytuły

Wydaje się, że odnośnie gier, w które będziemy mogli zagrać, wielu może być rozczarowanych. Otóż w dniu europejskiej premiery będą to:

* The Legend of Zelda: Breath of the Wild,
* 1-2 Switch,
* Just Dance 2107,
* Super Bomberman R,
* Skylanders Imaginators.

Lepiej będzie natomiast w późniejszych miesiącach, kiedy to do dyspozycji graczy będą takie tytuły jak Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2, Xenoblade Chronicles 2, Sonic Mania, Minecraft, Dragon Ball Xenoverse 2, Syberia 3, Steep, NBA 2K18.

Polskie ceny gier na Nintendo Switch

Biorąc pod uwagę ceny, to tych europejskich jeszcze nie znamy. Wiemy natomiast, jak wygląda to w przypadku Stanów Zjednoczonych, gdzie za takie tytuły zapłacić trzeba od 19,99 do 59,99 dolarów w zależności od producenta i samego tytułu. Wydaje się więc, że polskie ceny gier na Nintendo Switch zaczynać się będą od około 100 złotych.

Przecieki odnoszą się też do cen dodatkowych akcesoriów. Tak oto zestaw kontrolerów Joy-Con kosztować nas będzie najprawdopodobniej 369 zł, pojedyncze Joy-Cony 239 zł, a klasyczny kontroler PRO 319 zł.

Przypomnijmy jeszcze, że konsola Nintendo Switch w Europie, a więc i Polsce pojawi się 3 marca.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *