e-sportowa liga Injustice 2

Powstanie e-sportowa liga Injustice 2

Wprawdzie premiery gry Injustice 2 jeszcze się nie doczekaliśmy, to już teraz wiemy, że tytuł ten będzie dostępny w rozgrywkach e-sportowych. Warto zauważyć, że e-sportowa liga Injustice 2 mieć będzie dużą pulę nagród, szacowaną na 600 tys. dolarów.

Start pod koniec maja

Warner Bros do sprawy podchodzi bardzo poważnie. Rozpoczęto już bowiem współpracę z Gamelta eSports Profesional League czy Twitch. Wiemy też, że rozgrywki będą mieć miejsce w Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej i Europie.

Start rozgrywek przewidziano na 26 maja i potrwają one przez cztery miesiące. Tak oto w Stanach Zjednoczonych odbędzie się Injustice 2 GameStop Hometown Heroes. W Europie liga ruszy pod nazwą Injustice 2 Path to Pro Tournament. Liga Latina to z kolei zawody dla Meksyku, Argentyny, Chile i Peru. Wiemy też, że specjalne zawody mają odbyć się w Brazylii. Najlepsza szesnastka graczy awansuje do wielkiego finału, który odbędzie się 17 września w Los Angeles.

Przypomnijmy, że oficjalna premiera Injustice 2 na konsole PlayStation 4 i Xbox One będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *