Powstanie smartwatch z dwoma ekranami?

Inteligentne zegarki miały cieszyć się wielką popularnością ze strony klientów. Jeśli dziś na nie spojrzymy, na pewno można powiedzieć, że oczekiwania twórców nie mają miejsca. Można byłoby rzec nawet więcej i pokusić się o stwierdzenie, że produkt ten zawiódł. Jednakże konstruktorzy smartwatchy nie dają za wygraną i robią wszystko, aby przywrócić do życia inteligentne zegarki. Czy sprawdzi się pomysł z dwoma ekranami?

Sama koncepcja na pewno brzmi ciekawie i daje nieco więcej możliwości technicznych. Jednakże nie możemy tego już powiedzieć o przyłączeniu drugiego ekranu, który miałby być tutaj elementem dodatkowym i mógł być dołączany gdziekolwiek. Samo połączenie dalekie jest jednak od idealnego i nowoczesnego, ponieważ odbywałoby się przy użyciu magnesu i taśmy izolacyjnej.

Dodajmy jeszcze, że koncepcję Doppio odpowiada trzech naukowców: Teddy Seyed z University of Calgary, Xing-Dong Yang z Dartmouth College oraz Daniel Vogel z University of Waterloo. A co wy myślicie o takim pomyśle?

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *