Premiera gry Football Manager 2017

Nie ma wątpliwości co do tego, że Football Manager to najpopularniejsza tego typu gra na świecie. W rolę wirtualnego menedżera jednej z wielu klubowych drużyn na świecie lub reprezentacji każdego roku wciela się miliony kibiców najpopularniejszego sportu na świecie. W końcu doczekaliśmy się premiery Football Managera 2017, który jest kompatybilny z komputerami z systemami Windows, Linux oraz macOS.

Najnowszy FM jest oczywiście pod wieloma względami podobny do wersji poprzednich, choć nie da się ukryć, że jest tu wiele nowości, które sprawiły, że tytuł ten jest jeszcze bardziej realistyczny niż poprzednie. Wszystko przez odświeżony i bardziej zaawansowany silnik meczowy 3D, rozbudowane narzędzia taktyczne, rozszerzone rozwiązania z zakresu kontaktu z mediami, zawodnikami i zarządem, a także poprawioną sztuczną inteligencję.

W grze znajdziemy aż 30 lig z 51 krajów. Do dyspozycji mamy pracę w 2,5 tysiąca klubów oraz ponad 600 tysięcy piłkarzy. W grze nie zabraknie w pełni licencjonowanej LOTTO Ekstraklasy wraz z piłkarzami i ich podobiznami, a także herbami zespołów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *