Prezentacja Xiaomi Mi Max

Narzekacie na rozmiar ekranu w swoim smartfonie? Jeśli tak, to zainteresować was musi Xiaomi Mi Max, a więc smartfon o przekątnej ekranu wynoszącej 6,44 cala. Jednak sam wyświetlacz to tylko jedna strona medalu. Co od strony technicznej kryje zaprezentowany przez chińskiego producenta smartfon?

Na całe szczęście w Xiaomi Mi Max postawiono na rozdzielczość Full HD, co przy tak dużym ekranie jest wskazane. Poza tym w zależności od wersji będzie go obsługiwać procesor Snapdragon 650 lub Snapdragon 652 z 3 bądź 4 GB pamięci RAM. Do tego znajdziemy w nim 32, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowania jej poprzez kartę micro SD.

Zawiedzeni nie powinni być też miłośnicy robienia zdjęć, gdyż nowy smartfon Xiaomi wyposażono w 16 Mpix kamerę główną i 5 Mpix przednią. Jeśli dodamy do tego czytnik linii papilarnych oraz funkcję dual SIM umożliwiającą operowanie dwoma numerami telefonicznymi smartfon wygląda naprawdę ciekawie.

Jego sprzedaż na lokalnym rynku ruszyć ma za tydzień. W zależności od modelu kosztować będzie 230 (Snapdragon 650, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej), 260 (Snapdragon 652, 3 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej) lub 307 (Snapdragon 652, 4 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej) dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *