przedsprzedaż LG G6

Ruszyła przedsprzedaż LG G6

Wczoraj ruszyła w Polsce przedsprzedaż LG G6, która potrwa do 19 kwietnia. W związku z tym zakup tego smartfona w tym okresie wiąże się z wieloma bonusami przygotowanymi przez południowokoreański koncern. Na co można liczyć?

Bonusy i dodatki

Przedsprzedaż LG G6 oznacza, że możemy otrzymać słuchawki bezprzewodowe Bluetooth LG Tone Infinim i voucher uprawniający do jednorazowej naprawy uszkodzonego wyświetlacza LG G6 do dnia 20 kwietnia 2018 roku. Tak więc całkowita wartość dodatków to przeszło tysiąc złotych. Zauważmy jednak, że udział w promocji dotyczy tylko tych, którzy dokonają rejestracji na stronie www.strefalg.pl/lg-g6. Czas na to każdy ma do 31 maja tego roku.

To jednak nie wszystko. Coś dla siebie znajdą tutaj również fani gier mobilnych. Nawet jeżeli nabędą oni LG G6 po okresie przedsprzedaży, otrzymają pakiet wirtualnych przedmiotów w grach o łącznej wartości ponad 900 zł.

Specyfikacja

Skoro tak warto raz jeszcze przyjrzeć się specyfikacji tego smartfona. Otóż znajdziemy w nim procesor Qualcomm Snapdragon 821, 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2880 × 1440 pikseli czy 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia poprzez karty microSD.

Do tego mamy tu 5 MPix aparat do selfie oraz podwójny aparat tylny 13 MPix + 13 MPix. Na jego wyposażeniu jest również akumulator o pojemności 3300 mAh z technologią szybkiego ładowania, wsparcie dla LTE, Wi-Fi i Bluetooth, NFC oraz system operacyjny Android 7.0 Nougat. Oczywiście nie zabraknie tu również czytnika linii papilarnych.

Zainteresowani tą słuchawką muszą przygotować się na wydatek rzędu 3299 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *