ROG Sheath – ogromna podkładka pod myszkę

Miłośnikom gier komputerowych nie trzeba tłumaczyć, jak ważna jest odpowiednia podkładka pod myszkę. Jednakże gracze większego problemu z doborem optymalnej podkładki mieć dziś nie powinni. Jeśli jednak dla kogoś głównym czynnikiem wyboru jest ich wielkość, na pewno nie może przejść obojętnie wobec nowej produkcji firmy Asus. Podkładka ROG Sheath charakteryzuje się bowiem gigantycznymi jak na produkt z tej dziedziny rozmiarami.

ROG Sheath ma grubość 3 mm, ale długość i szerokość nie są tu już żadnym standardem. Otóż jej powierzchnia to 90 x 44 cm. Ta jest więc ogromna i wystarczająca nie tylko dla samej myszki, ale także klawiatury, laptopa czy jakichkolwiek innych gadżetów służących rozgrywce.

Asus szczyci się tym, że podkładka jest odpowiednia do wszystkich rodzajów myszek, zarówno optycznych jak i laserowych. Wszystko dlatego, że ma ona wyplataną powierzchnię. Od spodu jest natomiast antypoślizgowa, dzięki czemu idealnie trzymać się będzie biurka. O tym jak znakomity i wytrzymały jest to produkt, świadczyć mogą też testy podkładki w ekstremalnych temperaturach. Otóż w temperaturze od 30°C do 60°C wytrzyma ona nawet 57 godzin.

Co może martwić, to fakt, że Asus jak na razie nie podał premiery ROG Sheath, a także nie ujawnił jej ceny, choć chyba nie będzie to produkt, który moglibyśmy zaliczyć do tanich.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *