rowery z Androidem

Inteligentne rowery z Androidem od firmy LeEco

Ciekawe produkty na targach CES 2017 w Las Vegas zaprezentowała firma LeEco. Do stolicy hazardu przywiozła ona bowiem dwa inteligentne rowery z Androidem, które mają wbudowany ten system. Jeden z nich jest rowerem górskim, drugi natomiast szosowym.

Obydwa rowery z Androidem mają wbudowane 4-calowe wyświetlacze dotykowe. To właśnie na nich możemy ujrzeć system BikeOS oparty na Androidzie w wersji 6.0 Marshmallow. Tym samym zaoferują one użytkownikowi funkcję nawigacji GPS, gdyż są zintegrowane z usługą Here, a także wiele innych. Posłużą bowiem jako odtwarzacz muzyki oraz licznik monitorowania aktywności. Zobaczymy więc swoją prędkość, przebyty dystans, sprawdzimy statystyki, czy prześledzimy zapisaną trasę.

Wszystko dzięki procesorowi Snapdragon 410. Poza tym znajdziemy tutaj litowo-jonową baterię o pojemności 6000 mAh. Jakby tego było mało, całość jest wodoodporna, co akurat jest rozwiązaniem bardzo praktycznym.

Dodajmy jeszcze, że ramy rowerów są wykonane z włókna węglowego i wyposażone w 11-biegowe przerzutki. Ich waga to odpowiednio 8,4 kg przy rowerze szosowym i 12,2 kg przy górskim.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *