Meizu E2

Poczwórna lampa LED w Meizu E2

Firma Meizu zaprezentowała dziś swojego nowego budżetowca, jakim jest model E2. Wiemy już oficjalnie, że Meizu E2 wyposażono między innymi w poczwórną lampę LED, którą umieszczono obok głównego aparatu 13 MPix z autofokusem z detekcją fazy. Kamerka do selfie ma z kolei 8 MPix. Jak prezentuje się reszta specyfikacji tego telefonu chińskiego producenta?

Parametry techniczne

Meizu E2 wyposażono w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD z 8-rdzeniowym procesorem Helio P20 o taktowaniu 2,3 GHz i 3 GB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy tu 32 GB pamięci na dane. Jest jednak również druga wersja z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, choć w obu przypadkach można ją rozszerzyć poprzez slot microSD.

Niezależnie od wersji mamy tu jeszcze akumulator o pojemności 3400 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania mCharge 3.0. Jego systemem operacyjnym będzie natomiast Yun OS. Jest to klon Androida, który przygotowała firmę Alibaba.

Znamy też jego cenę oraz datę premiery. W zależności od wersji ten chiński budżetowiec będzie nas kosztował 730 lub 900 zł. Jego sprzedaż rusza 29 kwietnia, choć dostępny będzie najprawdopodobniej tylko w Państwie Środka.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *