ZUK Edge

Specyfikacja smartfona Lenovo ZUK Edge

Smartfon ZUK Edge jest kolejną nowością na rynku od firmy Lenovo. Nie da się ukryć, że za sprawą smukłych ramek od strony wizualnej model ten prezentuje się naprawdę dobrze. Jak jest natomiast z jego specyfikacją techniczną?

Otóż znajdziemy w nim 5.5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli oraz czterordzeniowy procesor Snapdragon 821 z grafiką Adreno 530 wspierany w zależności od wersji przez 4 lub 6 GB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy tu 64 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 3100 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge 3.0.

Za możliwości fotograficzne odpowiadają tu natomiast dwa aparaty. Kamerka główna ma 13 Mpix a przednia 5 Mpix. Nie zapomnijmy też o wsparciu dla łączności Bluetooth 4.1 LE, Wi-Fi i LTE, funkcji dual SIM oraz czytniku linii papilarnych.

Na koniec dodajmy, że w sprzedaży model ten występował będzie w dwóch kolorach – Ceramic White oraz Titanium Black. Na rynku chińskim ZUK Edge pojawić się powinien 1 stycznia, a zapłacić za niego przyjdzie nam około 330 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *