Travelmate – inteligentna walizka podróżna

Z inteligentnymi walizkami nie spotykamy się dzisiaj zbyt często. Zainteresowani takim rozwiązaniem na pewno będą bowiem zadowoleni z walizki Travelmate, która podąża za pasażerem, podczas kiedy ten będzie miał obie ręce wolne. Co ciekawe poruszać się ona może nie tylko pionowo, ale i poziomo. Warto zauważyć, że jedyne czego użytkownik potrzebuje do działania walizki to smartfon z systemem iOS 8.0 lub Android 4.4 bądź nowszym.

Weźmy pod uwagę także i to, że Travelmate porusza się z prędkością 10,8 kilometra na godzinę. Wydaje się w związku z tym, że bez problemu walizka ta powinna dotrzymać nam kroku. Jej akumulator, o którego poziomie naładowania świadczą diody LED, pozwala natomiast na cztery godziny pracy.

To nie wszystko. Nie małe znaczenie ma również fakt, że ma ona wbudowane zabezpieczenie na odcisk palca, a także moduł GPS, który pozwala śledzić jej położenie. Ciekawym dodatkiem jest wbudowana waga, dzięki czemu nie przekroczymy wyznaczonego limitu.

Dodajmy jeszcze, że dostępna jest ona w sześciu kolorach i trzech rozmiarach. Walizka w rozmiarze S kosztuje 399 dolarów, M – 495 dolarów, a L – 595 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *