Vertu Aster Chevro – smartfon za 4200 dolarów

Vertu to producent smartfonów, o którym pewnie większość nawet nie słyszała. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, a to dlatego, że firma ta tworzy naprawdę drogie telefony, za które zapłacić trzeba kilka lub więcej tysięcy dolarów. Doskonałym tego potwierdzeniem jest model Vertu Aster Chevro, który jest wersją budżetową, na jaką pozwolić sobie będzie mogło więcej użytkowników. Tym samym jest on tańszy od innych telefonów tej firmy, a zapłacić za niego będzie trzeba tylko 4200 dolarów. Czym wyróżnia się ten model na tle innych smartfonów.

Przede wszystkim tym, że jest wykonany z włoskich tkanin i tytanu, który znalazł się tu z przodu i po bokach. Jeśli chodzi o jego specyfikację techniczną, to wyposażono go 4,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD oraz procesor Snapdragon 801, który wspierany jest przez 2 GB pamięci RAM. Znajdziemy tu też 64 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 2275 mHa z obsługą szybkiego ładowania.

Poza tym w Vertu Aster Chevro można zaobserwować spore różnice w rozdzielczości dwóch znajdujących się tu aparatów. Tylna kamerka ma 13 MPix, a przednia jedynie 2,1 MPix. Znajdziemy w nim też wsparcie dla LTE, NFC, Bluetooth 4.0 oraz WiFi 802.11ac.

Wydaje się, że telefon z takimi parametrami nawet biorąc pod uwagę to, że jest on wykonany ręcznie, kosztuje zbyt wiele. Dodajmy jednak, że poza samym smartfonem w cenie dostajemy tu jeszcze 24-godzinny serwis konsjerski. W praktyce obsługująca go osoba zamówi nam bilety na samolot czy nami pokieruje, jeśli się zgubimy.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *